AMAZING SCARLET

Diamond Wolves

Amazing Scarlet2
 • Data urodzenia
  19.11.2019
  Suka urodzona 19.11.2019 w hodowli Diamond Wolves spod Łodzi właścicielka, której jest Elżbieta Ostrowska
 • Waga
  28 kg
 • Wielkość w kłębie
  60 cm
 • Opis
  Bardzo dobry zarys głowy , ładna klatka piersiowa, silne mięśnie grzbietu, piękny długi ogon odpowiednio wypigmentowana, piękna biała szata. Wolna od wad genetycznych, stawy biodrowe typ A. Scarlet to suka zdrowa , bardzo wytrzymała.

  Na wystawach wielokrotne zwycięstwa z doskonałymi opisami przez międzynarodowych sędziów. Scarlet jest Championką Polski , posiada też tytuł Grandchampiona Polski.
 • Charakter
  Suka wyjątkowo przywiązana do właścicieli, przede wszystkim do mnie, ale kocha wszystkich. Jest dzielna, nie boi się nowych wyzwań, zsocjalizowana z innymi psami i kotami , dzieckiem. Uczestniczyła ze świetnym efektem w kursach posłuszeństwa PT1, BHVT, IBGH uzyskując oceny bardzo dobre. (Mamy książeczkę sportową) Bardzo lubi zajęcia z pozorantem. Uwielbia wodę, świetnie pływa i aportuje wody. Na spacerach grzeczna, wesoła – bawi się chętnie z siostrą, zawsze daje się odwołać od innych psów czy ludzi. W domu oszczekuje obcych ale nigdy nie ugryzła żądnego z zaproszonych gości więc zapraszamy do zapoznania się z tą pięknością. Podczas spotkania w hodowli z której pochodzi Scarlet to ona mnie wybrała i zakochałyśmy się na całe nasze życie. Każdemu przyszłemu właścicielowi czworonoga życzę relacji takiej jak Amazing Scarlet i moja.

Galeria

Dokumenty